اتریوم چیست ؟

اتریوم پس از ورود به دنیای ارز دیجیتال تغییرات زیادی را در این فضا ایجاد کرد و امکان توسعه و گسترش سریع و استفاده از برنامه های کاربردی با بر روی بلاکچین با  امنیت بالا را به وجود آورد

 

این ارز دیجیتال در سال 2013 میلادی توسط جوانی 19 ساله به نام ویتالیک بوترین ارائه شد که اعتقاد داشت بهره گیری از تکنولوژی بلاک چین گام بعدی برای پیشرفت است و این تکنولوژی قدرت بالقوه ای دارد که می تواند امکاناتی را در اختیار افراد قرار دهد که آینده ارزهای دیجیتال را میسازد. پس از شکل گیری این ایده، در سال 2015 اتریوم برای اولین بار به دنیا معرفی شد.

در حال حاضر بعد از بیت کوین، اتریوم دومین ارز دیجیتال با بیش ترین حجم سرمایه در گردش است. به عقیده بسیاری اتریوم در سال های آتی می تواند هم در زمینه ارزش سرمایه گذاری ها و هم تبدیل شدن به محبوب ترین ارز دیجیتال دنیا از بیت کوین پیشی بگیرد

 

اتریوم یکی از مهم ترین و محبوب ترین پلتفرم های صنعت ارز دیجیتال و بلاک چین در دنیا است. با ورود افراد مستعد به این حوزه، اتریوم به دنبال تبدیل شدن به یک کامپیوتر جهانی برای برنامه های غیرمتمرکز آینده است. در واقع اتریوم یکی از شگفتی های بلاک چین است که اجرا و توسعه صدها یا حتی هزاران پروژه را برای افراد ممکن می سازد.

 

         

 

چگونه اتریوم بخرم ؟

پس از ساخت یک کیف پول معتبر اتریوم  و افتتاح حساب در سایت وطن اکس، احراز هویت و تأیید حساب، کاربران محترم می توانند با استفاده از درگاه بانکی اقدام به خرید ارز مورد نظر خود نمایند.